Biżuteria jako nieodłączny element stroju i rola klipsów do uszu

Każda kobieta lubi się czuć dobrze ze sobą i wie jak bardzo w tym pomaga dopasowanie elementów garderoby do siebie. Stylizacja musi być dostosowana do sytuacji, zarówno w czasie letniego popołudniowego spaceru z koleżanką, spotkani przy kawie czy winie a może eleganckiej kolacji z partnerem.


Jednak nie można zapomnieć, że nieodłącznym elementem każdego stroju kobiety jest biżuteria. Często jednym z ważniejszych lub nawet kluczowych dodatków są kolczyki. Nie rzadko kobiety rezygnując z wisiorków i naszyjników stawiają na efektowne ozdoby uszu, przyciągające uwagę i dopasowujące się do stylizacji. Historia biżuterii sięga czasów prehistorycznych i przez setki lat przechodziła liczne przemiany. Jednak jeszcze przed wynalezieniem manufaktur zajmujących się wyrobami tego typu masowo na szerszą skalę, stawiano na rzeczy ręcznie robione, które szczególnie ceniono ze względu na kunszt wykonania. Teraz ponownie cieszą się one popularnością.


Klipsy wracają na uszy

Ciekawym rodzajem biżuterii są klipsy. Są to kolczyki, przy których użytkowaniu nie jest konieczne posiadanie przebitych uszu. Bardzo popularne w latach 90- tych wracają do łask w swoim bardziej nowoczesnym wydaniu, przechodząc renesans i zachwycając niejedną kobietę. Coraz więcej posiadaczek docenia wygodę ich noszenia. Wśród dostępnych modeli można znaleźć propozycję w rożnych kolorach, kształtach i fakturach zarówno tych na co dzień jak i pasujących do bardziej eleganckich wyjść.


Dobrym przykładem są klipsy wiszące, perłowe ozdabiane, jako świetny dodatek do sukienki na bardziej fancy wyjście takie jak teatr czy kolacja. Minimalistyczne klipsy mogą być odpowiednie dla kogoś kto ceni sobie bardziej delikatne niż świecące i wyróżniające się błyskotki. Odpowiednie w tym przypadku jest coś, co przyozdobi uszy a nie będzie znacząco na siebie zwracać uwagi. Jednym z popularnych motywów są te w stylu vintage, które są ponadczasowe i bardzo oryginalne. Na dużą uwagę zasługują klipsy do uszu ręcznie robione, które wykonane z sercem i duszą są czymś więcej niż zwykłą błyskotką, a swoją oryginalnością zachwycą niejednego użytkownika. Ten rodzaj biżuterii na pewno zasługuje na większą uwagę i zagoszczenie w naszych szkatułkach na dłużej.


Klipsy do uszu ręcznie robione

Na stronie artyferia.pl jest szeroki wybór klipsów do uszu ręcznie robionych. Wśród nich wyróżnić można klipsy z ilustracją, metalowe w siateczce, klipsy z monet, kobaltowe, z kwiatami, klipsy chwosty, sutasz z kwiatami lub perełkami. Przybierają one różne formy, wszelakie barwy i kształty, od tych skromniejszych krótkich po długie, wiszące, przykuwające wzrok. Wybór jak widać jest bardzo szeroki, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wykonanie własnoręczne daje gwarancję oryginalności i niepowtarzalności. Dodatkowo stanowi o wysokiej jakości produktu.


Klipsy handmade mogą być świetnym pomysłem na prezent pod choinkę czy na urodziny a może rocznicę o ile dobrze znamy gust i preferencję obdarowanej. Dodatkowym atutem jest to, że nowa posiadaczka tej biżuterii nie musi mieć przekłutych uszu. Jednak ryzyko pomyłki jest małe gdyż trudno się nie zakochać w tych ręcznie robionych klipsach.


Prześlij komentarz

0 Komentarze