Odwrócony francuski manicure - galeria inspiracji

Każda z nas wie doskonale czym jest klasyczny francuski manicure ale czy każdy wie czym jest i jak wygląda odwrócony french manicure? 

Odwrócony francuski manicure jest obecnie niebywale modny, dlatego dobrze wiedzieć jak wygląda i czym się charakteryzuje. Dobrze też przed wizytą u naszej stylistki zobaczyć galerię inspiracji. 

Odwrócony french manicure to nic innego jak odwrotne pomalowanie kolorów, odbicie lustrzane do klasycznego manicure francuskiego. Różowy, beżowy lub cielisty kolor jest nakładany na większą część paznokcia, począwszy od jego końca, a jaśniejszy lub biały kolor jest stosowany przy skórkach. Jest to niebywałe podejście do francuskiego manicure, które z całą pewnością przyciągnie spojrzenie niejednych oczu.

W dzisiejszym poście cała galeria pomysłów na odwrócony francuski manicure - nie tylko w klasycznych barwach ale także w różnych kolorach.


Odwrócony Francuski Manicure - nasze inspiracje: 
Podoba Ci się taka forma francuskiego manicure czy jesteś jednak zwolenniczką klasyki? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Może Cię zainteresować także: [Pomysły na kolorowy French Manicure - inspiracje]Źródło zdjęcia głównego: https://pl.pinterest.com/pin/554857616607486682/ || https://pl.pinterest.com/pin/554857616607486681/
Kolaż własny. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze