Marka Semilac organizuje loterię z okazji 10-lecia

Marka Semilac, będąca liderem na rynku hybrydowych lakierów do paznokci, świętuje swoje 10-lecie. Z tej okazji stworzyła kampanię 10/10, w ramach której nie tylko przygotowała wideo z udziałem inspirujących kobiet, ale także wyselekcjonowała promocyjne produkty 10/10. 


Wystartowała również jubileuszowa loteria, w której można wygrać 100 tys. zł, 10 x 1000 zł na zakup wymarzonego diamentu w salonach Yes oraz limitowany zestaw lakierów Semilac do wygrania co godzinę. Aby wziąć udział w loterii, należy kupić dowolny produkt Semilac do 12 lipca 2023 r. i zachować dowód zakupu, zarejestrować produkt na stronie loteria.semilac.pl. Każde zgłoszenie to jedna szansa na nagrodę główną, a rejestracja zakupu zrealizowanego przez aplikację Mój Semilac to dodatkowe dziesięć szans. Projekt PR realizuje agencja Hope.


– Semilac od 10 lat towarzyszy kobietom w najważniejszych wydarzeniach w ich życiu – zaręczynach, ślubach czy zawodowych sukcesach – mówi Małgorzata Sakowicz, marketing managerka marki Semilac. – Teraz zachęcamy nasze przyjaciółki do świętowania naszego wspólnego dziesięciolecia. Chcemy wykorzystać tę okazję do umacniania w kobietach wiary w siebie i zachęcania ich do tego, by nie bały się sięgać po więcej. Dla nas każda kobieta jest 10/10 i mamy nadzieję, że także nasze produkty pomogą im tak właśnie się poczuć – dodaje Sakowicz.


Semilac to popularna marka lakierów hybrydowych w Polsce, obecna na rynku od 10 lat. Przeznaczona jest zarówno dla salonów kosmetycznych, jak i do samodzielnego używania w domu.


Może zainteresuje Cię także: [Pomysły na kolorowy French Manicure - inspiracje]Źródło tekstu: Dzienny Serwis Media i Marketing (14.06.2023).

Prześlij komentarz

0 Komentarze