"Twój Styl” z akcją „Stylowe zakupy” oraz kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne dla kobiet


W październikowym wydaniu "Twojego Stylu” i magazynie "Pani” znajdą się kupony rabatowe do ponad 350 sklepów.


Październikowy numer “Twojego Stylu” ukaże się wraz z największą akcją rabatową w Polsce “Stylowe zakupy” oraz akcją profilaktyczną “Twoje życie – Twój Styl”.

W październikowym wydaniu “Twojego Stylu” i magazynie “Pani” (w sprzedaży od 20 września) znajdą się kupony rabatowe do ponad 350 sklepów, ze zniżkami aż do -50%. Akcja potrwa sześć dni, od 29 września do 4 października, w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych w całej Polsce oraz sklepach online. Można też pobrać e-wydanie “Twojego Stylu” i “Pani” w portalu www.czytelnia.pl i skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Kupony do sklepów online będą dostępne w czasie trwania akcji również w serwisie www.stylowezakupy.pl.Październikowy “Twój Styl” to tradycyjnie numer z akcją profilaktyczną “Zdążyć przed rakiem”. W numerze znajdą się kupony rabatowe na badania profilaktyczne do wybranych placówek medycznych w całej Polsce. Czytelniczki mogą skorzystać ze zniżki 30% na badania: USG piersi, mammografię, rezonans magnetyczny piersi, cytologię, test na obecność HPV oraz badanie genów BRCA1/BRCA2.  

Numer wsparty jest wysokozasięgową kampanią promocyjną w telewizji, radiu, na outdoorze, w prasie, portalach internetowych, social mediach, punktach sprzedaży prasy oraz u partnerów obu akcji.

Źródło tekstu: Dzienny Serwis Media i Marketing (13.09.2023).

Prześlij komentarz

0 Komentarze