Hity letniej wyprzedaży w Stradivarius!


W sklepach odzieżowych ruszyły już letnie wyprzedaże. Dziś zapraszamy Was na przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji ze sklepu Stradivarius. 

Sprawdź nasze inspiracje i zobacz co warto zakupić na letniej wyprzedaży w Stradivariusie. Wyprzedaż trwa zarówno w sklepach stacjonarnych jak i na stronie online. Poniżej znajdziecie linki kierujące prosto do wybranych wyprzedażowych perełek. Enjoy! 


Wyprzedaż Stradivarius - nasze propozycje:


1# Bezszwowy dziurkowany kostium kąpielowy: Stradivarius 39,90 zł2# Koronkowa sukienka z wiązaniem: Stradivarius 49,90 zł3# Biała elegancka marynarka: Stradivarius 129 zł4# Kombinezon z kopertowym dekoltem: Stradivarius 65,90 zł5# Bluza z nadrukiem: Stradivarius 49,90 zł6# Śmietankowy trencz: Stradivarius 199 zł 7# Dzianinowy kardigan: Stradivarius 39,90 zł8# Satynowy kombinezon: Stradivarius 75,90 zł9# Szerokie spodni z wywijaną talią: Stradivarius 75,90 złMamy nadzieję, że znalazłyście już coś dla siebie a nasze propozycje - inspiracje z wyprzedaży w Stradivariusie były Wam pomocne. Niech żyje letnia wyprzedaż! 


Źródło zdjęcia głównego: https://www.magnoliapark.pl/sklepy/stradivarius

Prześlij komentarz

0 Komentarze