Wielkanocne dekoracje - inspiracje


Do Świąt Wielkanocnych już tylko 3, 2, 1... Gotowa? 

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na Świąteczny Wielkanocny stół, a może jesteś już ze wszystkim prawie gotowa ale brakuje Ci ostatnich detali - śpieszymy na cito z inspiracjami nakrycia Wielkanocnego stołu, Wielkanocnych ozdób domu i wszelkich dekoracji Wielkanocnych. Częstujcie się! 

Większość takich i podobnych Wielkanocnych ozdób kupicie w Pepco, Kik, Home&You i innych sklepach z dodatkami do domu.Jak widać w tym sezonie królują pastele, chociaż nie brakuje też inspiracji w kolorach ziemi. Mamy nadzieję, że nasz wpis był dla Was pomocny i udało nam się Was zainspirować! 

Koniecznie dajcie znać w komentarzu jak Wy przystrajacie stół na Wielkanoc, a tymczasem życzymy Wam dużo radości i spełnienia w te Święta Wielkiejnocy. Niezależnie czy spędzacie Wielkanoc w swoim domu czy u rodziny. Czy dom aż kipi od Wielkanocnych dekoracji czy stawiacie na skromne dodatki. Wesołego Alleluja! 

Redakcja Stylizacje Inspiracje


Źródło zdjęcia głównego: https://pl.pinterest.com/pin/554857616605975779/ || https://pl.pinterest.com/pin/554857616605975772/

Prześlij komentarz

0 Komentarze