Modne paznokcie na wiosnę 2023! Nasze inspiracje


W dzisiejszym wpisie temat trendów w paznokciach na wiosnę 2023!

Wiosna to czas ożywienia i odrodzenia, a moda w paznokciach na ten sezon jest pełna świeżości i kolorów. W 2023 roku trend ten będzie kontynuowany, a wśród najmodniejszych stylów znajdziemy wiele różnorodnych wzorów i kolorów.

1# Pastelowe paznokcie

Jednym z największych trendów na wiosnę 2023 będą pastelowe paznokcie. Kolory takie jak delikatny róż, mięta, błękit i jasny żółty będą wyjątkowo popularne. Taki manicure pasuje do każdej stylizacji i jest idealnym wyborem na cieplejsze dni.

2# Wzory kwiatowe

Wiosna to czas kwitnienia kwiatów, a więc idealny moment na wykonanie kwiatowego wzoru na paznokciach. Kwiaty zawsze są modne na wiosnę, a w 2023 roku będą dominować wśród najnowszych trendów w manicure.

3# Efekt koralu 

Kolejnym modnym stylem na wiosnę będą paznokcie w odcieniach koralu. Ten kolor jest bardzo żywy i przypomina o ciepłych wakacjach, więc idealnie wpisuje się w klimat wiosny i letnich miesięcy.

4# Minimalizm

Wśród trendów w manicure na wiosnę 2023 znajdziemy również minimalistyczne paznokcie. Proste wzory, jakie można uzyskać jednym kolorem, będą bardzo modne. Czyste linie i proste formy to kluczowe elementy tego trendu.

5# Geometryczne wzory

Wzory geometryczne to kolejny trend, który będzie dominować wśród paznokci na wiosnę 2023 roku. Śmiało łączmy różne kolory i kształty, takie jak trójkąty, kwadraty, linie i punkty, aby uzyskać interesujący i modny wygląd paznokci.

6# Matowe wykończenie

Matowe wykończenie to kolejny trend, który powróci w 2023 roku. Matowe paznokcie wyglądają bardziej elegancko i klasycznie, a jednocześnie są bardzo modne. Mogą być wykonane w każdym kolorze ale na wiosnę zaleca się pastelowe odcienie lub ciemniejsze kolory, takie jak śliwka czy fiolet.

A teraz zapraszamy na przegląd naszych 18 propozycji modnych, wiosennych paznokci.

Wiosenny Manicure - nasze inspiracje
Podsumowując, wiosną 2023 na wybiegach modowych zobaczymy wiele różnorodnych stylów paznokci, od pastelowych odcieni po kwiatowe wzory i minimalistyczne formy. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz, pamiętaj, aby pozostać wierna swojemu stylowi i osobowości. W końcu paznokcie to doskonała okazja, aby wyrazić siebie i swoją kreatywność!
Źródło zdjęcia głównego: https://pl.pinterest.com/pin/554857616605289339/ || https://pl.pinterest.com/pin/554857616605289335/

Prześlij komentarz

1 Komentarze

  1. Panna Katarzyna14 lutego 2024 11:20

    Słodziaki :) nie mogę się doczekać wiosny i takich printów

    OdpowiedzUsuń